Actie fitnessbranche: ‘Stilzitten is geen optie’

Ruim 250 sportscholen in heel Nederland bieden op zaterdag 27 februari buiten een coronaproof training aan. Dat kan fietsen, lopen, roeien of een andere training zijn. Het doel is om de noodzaak van de heropening van de sportscholen onder de aandacht te brengen. In Etten-Leur doet Trivium sport & Dance mee!

Helaas moeten wij alweer enige tijd de deuren van onze sportclub verplicht gesloten houden. Gelukkig worden de maatregelen voor enkele sectoren vanaf 2 maart 2021 enigszins versoepeld, maar wij mogen helaas nog niet open. Dit terwijl we een essentiële bijdrage leveren aan de preventieve gezondheidszorg en de vitaliteitsmotor van Nederland.

Met de slogan ‘stilzitten is geen optie’ houden sport- en fitnessclubs in Nederland zaterdag 27 februari 2021 een actiedag om aandacht te vragen voor de positiviteit van sport, gezondheid en beweging. Stilzitten is voor ons team geen optie, we willen graag 100% door. Trivium Sport & Dance is dé plek waar we samen plezier beleven en elkaar kunnen ontmoeten. Het is de plek waar we verantwoord kunnen bewegen. Stilzitten is geen optie en doet meer kwaad dan goed. Juist onze leden weten hoe belangrijk bewegen is voor een betere conditie, een betere weerstand en een prettiger leven.

Ook onze club doet daarom op zaterdag 27 februari 2021 mee aan deze actiedag om op een positieve manier van ons te laten horen. Elke dag dat sportscholen gesloten blijven is namelijk een gemiste kans om te werken aan een betere weerstand, gezonde leefstijl en de algehele gezondheid. Bewegen is essentieel. De impact van niet sporten en bewegingsachterstand is enorm en heeft grote nadelige gezondheidsrisico’s.

Wij bieden onze leden op zaterdag 27 februari 2021 van 09:00 uur tot 12:00 uur de mogelijkheid aan om buiten achter de club een vrije training te doen. Dat kan een half uur vrij spinning zijn of het doen van een circuittraining met losse materialen waarbij enkele van onze instructeurs aanwezig zijn. Denk aan het meenemen van de eigen muziek (én oortjes) of volg één van onze lessen via Facebook of onze app.

Vind jij ook dat wij zo snel mogelijk weer open moeten? Kom dan zaterdag 27 februari 2021 sporten. Maak samen met ons een vuist voor de heropening van de sportclubs in het belang van de volksgezondheid. Uiteraard zullen we tijdens deze ochtend alle corona-maatregelen in acht nemen.

Het is geen protest, maar een ode aan sporten, de gezondheidsvoordelen daarvan en het met plezier samen bewegen. Kijk op www.sportscholenopen.nl  voor de actie in Nederland.

#sportscholenopen / #wewillenweer

Trivium Sport & Dance
Miranda Pertijs
miranda@triviumsport.nl
0620426528